Ugrás a fő tartalomra

2600 Vác, Naszály út 8.

06 27 316-866/203

Széchenyi 2020

Karrier

Összes karrierlehetőség

Tanügyigazgatási és vizsgaszervezési referens

A Váci Szakképzési Centrum olyan többcélú szakképzési intézmény, amelynek alapvető feladata nyolc középfokú szakképző intézmény és egy kollégium nevelési-oktatási tevékenységének irányítása, szervezése és ellenőrzése. Önt keressük Tanügyigazgatási és vizsgaszervezési referens pozícióba.

Állást hirdető szakképző intézmény

Intézmény Neve Váci Szakképzési Centrum
Intézmény címe 2600 Vác Naszály út 8.
Honlap https://www.vszc.hu/
E-mail cím papolczi.emoke@vaciszc.hu

A meghirdetett állás

Jogviszony időtartama Határozatlan
Foglalkoztatás jellege Teljes munkaidő
Munkavégzés helye 2600 Vác Naszály út 8.
Feladat típusa Tanügyigazgatási és vizsgaszervezési referens
Illetmény
Elvárt képzettség Felsőfokú végzettség
Leírás Ellátandó feladatok:
  • A tanügyi nyilvántartó rendszer ellenőrzése, nyilvántartások vezetése, adatbázisokkezelése, adatrögzítés, adatszolgáltatás teljesítése.
  • Közreműködik vezetői döntések előkészítésében, javaslatot tesz a hiányosságok javítására.
  • Részt vesz a szakmai vizsgák előkészítésében, ellenőrzi a jogszabályoknak való megfelelőséget. Szakmai támogatást ad a vizsgák lebonyolításához.
Örömmel fogadjuk jelentkezését, ha az alábbi elvárásokkal rendelkezik:
  • Erkölcsi bizonyítvány
  • Felsőfokú végzettség
  • Irodai alkalmazások magas szintű alkalmazása
  • A KRÉTA tanügyi nyilvántartó rendszer felhasználói szintű ismerete
A pályázat elbírálásánál előnyt jelent:
  • Oktatásszervezésben, irányításban szerzett tapasztalat
  • Oktatói tapasztalat
Egyéb információ az állásról:
  • Nem igényel nyelvtudást
  • Teljes munkaidős állás
  • Határozatlan idejű munkaszerződés
  • Bejárás támogatása
Betölthetőség időpontja
Jelentkezési határidő 2024. május 17.
Jelentkezés módja Jelentkezés önéletrajz benyújtásával elektronikusan papolczi.emoke@vaciszc.hu e-mail címen

Letölthető leírás az álláshirdetésről

Csatolt fájlok

referens.pdf

Letöltés

Várjuk jelentkezését!

KIMIKK

    • SZC logo fehér
    • Váci Szakképzési Centrum

    • Telefon: 06 27 316-866/203

      E-mail: titkarsag@vaciszc.hu

      OM azonosító: 203065

      Felnőttképzési nyilvántartás száma: E-001404/2016

    2024Váci Szakképzési Centrum